EnglishFrenchGermanLithuanianSpanishUkrainian

Apie Smagiai!

Apie projektą

Smagiai! yra internetinis portalas pateikiantis informaciją apie Lietuvos didmiesčių ir regionų kultūrinį gyvenimą ir pramogas kurias organizuoja išskirtinai viešosios, biudžetinės įstaigos – kultūros centrai, turizmo ir verslo informavimo centrai, bibliotekos, savivaldybės ir jų įstaigos.

Kurdami šį projektą siekiame skatinti viešojo sektoriaus įstaigas viešinti savo renginius išnaudojant didesnes galimybes nei facebook ar įstaigos turima interneto svetainė.

Turėdami reikalinga patirtį informacinių technologijų srityje sukūrėme galimybę vartotojams surasti arčiausiai jų vykstančius renginius, kurie į šia platforma galės būti patalpinti automatiškai.

Kodėl tai darome?

Žinome jog Lietuvoje viešojo sektoriaus įstaigos ir jų kuriama vertė yra nepelnytai pamiršta.

Matome verslo nišą ir turime verslo modelį kuris sukuria vertę įstaigoms ir mums – tad apjungus šias žinias netrukus gims – smagiai.lt

Mūsų tikslai

  • Pateikti vartotojams informaciją apie vykstančius renginius ir tai leisti padaryti tuo metu kai jie yra šalia būsimo ar vykstančio renginio vietos;

  • Padėti biudžetinėms įstaigoms organizuojančioms savo renginius, edukacijas viešinti juos ir leisti pritraukti kiek įmanoma daugiau potencialių lankytojų į savo regioną ar įstaigą, tokiu būdu skaitinant ir lokalų turizmą Lietuvoje.

Mūsų kuriama vertė

  • Surenkame renginius iš bendradarbiaujanči viešųjų įstaigų, automatizuotai ir/arba rankiniu būdu
  • Renginius viešiname per savo ir partnerių kanalus socialinėje medijoje, naujienlaiškiais, reklama
  • Visi renginiai turi aiškų žemėlapį ir padeda lankytojui pasiekti jo vietą identifikuodami vietą kurioje jis dabar yra (jeigu jis sutinka).
  • Renginių aprašymai yra išverčiami ir pateikiami skirtingomis kalbomis
  • Ypatingiems/Svarbiems renginiams suteikiame išskirtines pozicijas
  • Kaupiame ir analizuojame duomenis apie lankytojų srautus, susidomėjimą skirtingiems renginiams ir kt. informaciją.

Turite klausimų?

Paskambinkite +370 668 00 113
arba