Bendradarbiaukime

Norite bendradarbiauti?

Šiuo metu paslaugos nėra apmokęstintos ir Jūsų renginius patalpinsime nemokamai.

Procesas

  • Užpildyti anketą ir mums susisiekus su Jumis pasikalbėsime kaip Smagiai.lt gali prisidėti prie Jūsų įstaigos, regiono viešinimo.
  • Jums tereikia atsiųsti arba savarankiškai patalpinti 5 didžiausius/svarbiausius sekančio mėnesio renginius. Automatinis talpinimas bus galimas netrukus, pranešime visiems susidomėjusiems

Svarbiausia – viešojo sektoriaus renginių viešinimas

Mūsų portale kiekvienas ras aiškią aktualiausių miesto ir regiono renginių suvestinę, renginių rekomendacijas ir apžvalgas išskirtinai iš viešojo sektoriaus įstaigų.

Vartotojams nereikia klaidžioti tarp dešimčių skirtingų renginių socialiniuose tinkluose ar internetinėse paieškos sistemose. O kadangi siekiame skirti dėmesį tik viešojo sektoriaus iniciatyvomis ir įstaigose organizuojamose renginiuose Jūs rasite tik išskirtinius, neatrastus iki šiol ir kokybiškus laisvalaikio praleidimo būdus, edukacijas.

Kultūrintis ir dirbti su viešuoju sektoriumi pradėjome maždaug 2017-aisiais, Anykščiuose. Supratome, jog viešasis sektorius sukuria didele vertę bendruomenėms bet dažnai ją užgožia įvairios priežastys. Pradėjome labiau domėtis, spręsti iššūkius modernizuoti įstaigų prisistatymą internete. Ilgainiui išmokome patys ir išmokinome įstaigas jog ne tik finansų kiekis lemia didesnius rezultatus tad smagiai.lt yra dar vienas to įrodymas.

Turite klausimų?

Paskambinkite +370 679 75 485
arba