Bendradarbiaukime

Jūsų renginius patalpinsime nemokamai

Mes tikime savo misija, todėl šiame projekto etape dedame visas pastangas užauginti tvarią vartotojų auditoriją ir sukurti kuo patogesnį produktą tiek įstaigoms, tiek jų svečiams.

Norite bendradarbiauti?​

  • Užpildykite anketą ir mes susisieksime su Jumis sužinoti, kaip Smagiai.lt gali prisidėti prie Jūsų įstaigos ar regiono viešinimo.
  • Jums tereikia atsiųsti arba savarankiškai patalpinti 5 didžiausius/svarbiausius sekančio mėnesio renginius. Automatinis talpinimas bus paleistas netrukus. Visas naujienas gausite užsiregistravę.

Mūsų patirtis ir vertė viešajam sektoriui

Mes dirbame su įstaigomis, savivaldybėmis ir regionų administracija daugiau nei 5 metus. Per tą laiką supratome, jog viešasis sektorius sukuria didele vertę savo bendruomenėms, bet jos dažniausiai nepamato platesnė Lietuvos dalis.
 

Mes padedame įstaigoms modernizuoti savo prisistatymą internete ir išspręsti iššūkius, atsirandančius dėl nuolatinių pokyčių skaitmeninėje erdvėje. Dirbdami su klientais daug kartų įsitikinome, jog ne tik finansų kiekis pasiekia norimus rezultatus, bet ir žinojimas, kokią naudą gali atnešti Jūsų įstaigos.

Mūsų portale Jūsų auditorija ras aiškią aktualiausių miesto ir regiono renginių suvestinę, renginių rekomendacijas ir apžvalgas išskirtinai iš viešojo sektoriaus įstaigų.

Vartotojams nereikia klaidžioti tarp dešimčių skirtingų renginių socialiniuose tinkluose ar internetinėse paieškos sistemose. Kadangi skiriame dėmesį tik viešojo sektoriaus iniciatyvomis ir įstaigoms, vartotojai ras iki šiol neatrastus bei išskirtinius Jūsų bendruomenės renginius bei edukacijas.

 

Turite klausimų?

Paskambinkite +370 679 75 485
arba