Festivalis „Alytaus adrenalinas 2023“

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje – kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23”, kuris šįkart lauks jūsų net dvi dienas rugpjūčio 26-27! Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynes mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą pasilinksminti kvies grupės „Hypocrites“ ir dainininkės Adrinos koncerte! Ir visa tai – […]

Kur ir kada

Laikas ir data

12:00 - 18:00

Lokacija

Sportas
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje – kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23”, kuris šįkart lauks jūsų net dvi dienas rugpjūčio 26-27! Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynes mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą pasilinksminti kvies grupės „Hypocrites“ ir dainininkės Adrinos koncerte! Ir visa tai – visiškai NEMOKAMAI.

Paskutinį vasaros savaitgalį Naujojoje gatvėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro startuos dešimtys geriausių Lietuvos drago lenktynininkų – paaiškės, kas yra profesionaliausias vairuotojas, kieno automobilis kiečiausias, o kuris iš jų yra greičiausias. Tai didžiausia legalaus drago fiesta visoje Dzūkijoje!

Šeštadienio rytą prieš prasidedant pirmosioms varžyboms kviečiame visus išlydėti pramoginio ir orientacinio ralio „Ladies Go“ dalyves, kurios savo startą turi drago varžybų trasoje. Primename, kad šios lenktyninių komandos yra ne tik profesionalios, greitos, bet ir labai stilingos.

Sekmadienį, toje pačioje gatvėje, tik arčiau PC „Norfa“ dar daugiau ekstremalumo pajusite stebėdami Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionatą, kuris į Alytų grįžta po dviejų metų. „Street Race“ – tai ne šiaip gatvių lenktynės, o oficialios nacionalinės C lygos automobilių greituminio slalomo varžybos vykstančios miestų gatvėse, kuriose sportininkai varžosi keturiose SGC (standartiniai gamykliniai, klasifikuojami pagal variklio darbinį tūrį) ir vienoje OC (be apribojimų) klasėse. 5-ąjį čempionato etapą organizuoja „Jaunasis lenktynininkas” ir „Marimotors racing“.

Šeštadienį išbandyti vairavimo įgūdžius slalomo trasoje turės galimybę visi norintys – renginio žiūrovai su savo automobiliais už simbolinį mokestį galės pasijusti tikrais „Street Race“ lenktynininkais ir pasivažinėti varžyboms sekmadienį įrengtoje trasoje.

Šiemet pramogų netruks ir visai šeimai – aikštėje prie sporto rūmų įsikurs pramogų ir laisvalaikio erdvė. Pirkėjų lauks milžiniškas Lietuvos amatininkų turgelis ir prekybininkų palapinių miestelis, o vaikai galės dūkti šalia įrengtoje specialiai jiems „Atrakcionai.lt“ sukurtoje grandiozinėje pramogų zonoje su batutais ir atrakcionais.

Pramogos išsiplės net į Jaunimo parką, kur vyks 3×3 krepšinio varžybos ir kitos aktyvios veiklos.

Pailsėti kviesime į lauko kavinių ir food truck’ų erdvę, kur galėsite išbandyti pasaulio virtuvės skonius, o atsipūtę vėl turėsite jėgų stebėti šeštadienį ir sekmadienį milžinišku greičiu ir pribloškiančiai manevringai skriejančius automobilius.

Šeštadienio vakarą vainikuos pirmos dienos nugalėtojų apdovanojimas ir išskirtinis HYPOCRITE ir ADRINOS ir dar daugybės kitų atlikėjų koncertas lauko scenoje visiškai nemokamai!

Norintys varžytis drage – rašykite [email protected]

Norintys įsikurti prekybos zonose – rašykite [email protected]

Drago varžybų programa:

Šeštadienis | Rugpjūčio 26 d.

12:00 Registracija ir technine komisija
14:45 Briefing (Dalyvių susirinkimas)
15:00 Kvalifikacijos 1 turas
17:45 Kvalifikacijos 2 turas

Sekmadienis | Rugpūčio 27 d

11:00 Kvalifikacija 3
14:30 Dalyvių susirinkimas
15:30 Finaliniai važiavimai
18:30 Apdovanojimai (Didžioji scena)

Kiti renginiai