Grafikos darbų parodos ANIMAE MORTUAE

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro Multicentro ekspozicijų erdvėje veikia paroda, kurioje autorinius kompiuterinės grafikos darbus eksponuoja bibliotekos savanorė Nino Razgoniani iš Sakartvelo. Nino į Lietuvą atvyko pagal Europos solidarumo korpuso programą ir džiaugiasi, kad savanorystės dėka savo vidinį pasaulį gali parodyti kitiems bei kartu priminti, jog nereikia bijoti jausmų, ypač […]

Kur ir kada

Laikas ir data

8:00 - 18:00

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro Multicentro ekspozicijų erdvėje veikia paroda, kurioje autorinius kompiuterinės grafikos darbus eksponuoja bibliotekos savanorė Nino Razgoniani iš Sakartvelo.

Nino į Lietuvą atvyko pagal Europos solidarumo korpuso programą ir džiaugiasi, kad savanorystės dėka savo vidinį pasaulį gali parodyti kitiems bei kartu priminti, jog nereikia bijoti jausmų, ypač tamsių, kuriuos lengviausiai Nino ištransliuoja grafikos darbuose.

Parodą galima aplankyti iki vasario mėnesio pabaigos. Norintys artimiau pažinti Nino ir jos grafikos darbus, Instagram turėtų ieškoti @wecci.png

Informacija apie renginį Multicentro Facebook.com asmenine žinute, tel. +37034391553

Kiti renginiai