Spektaklis paaugliams ir jaunimui ,,Audringa naktis”

Gegužės 12 d. 18.30 val. vyks Vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas“ paaugliams ir jaunimui skirtas spektaklis AUDRINGA NAKTIS pagal Michele Lemieux kūrybą.Kur baigiasi begalybė? Iš kur mes? Likimas. O kas tai yra iš tikrųjų? Ar galima pamatyti savo sielą? Ar galima paslėpti tas kūno dalis, kurios mums nepatinka? Šie ir dar daug kitų klausimų apie save ir […]

Kur ir kada

Laikas ir data

18:30 - 19:30

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Gegužės 12 d. 18.30 val. vyks Vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas“ paaugliams ir jaunimui skirtas spektaklis AUDRINGA NAKTIS pagal Michele Lemieux kūrybą.
Kur baigiasi begalybė? Iš kur mes? Likimas. O kas tai yra iš tikrųjų? Ar galima pamatyti savo sielą? Ar galima paslėpti tas kūno dalis, kurios mums nepatinka? Šie ir dar daug kitų klausimų apie save ir pasaulį neleidžia mergaitei užmigti. Pasitelkę vaizduotę atžalyniečiai ieškojo atsakymų į mergaitės keliamus klausimus ir sukūrė žaismingą, susimąstyti ir dalintis neramiomis mintimis skatinantį teatrinių etiudų spektaklį.
Su jauduliu ir džiugesiu laukiame Jūsų! 
 Spektaklyje vaidinantys atžalyniečiai:
Fausta Anužytė, Ula Gaubė, Sidas Čepelevas, Kotryna Čičiūnaitė, Deimantė Druskinytė, Vakarė Gaveikaitė, Gerda Gedrimaitė, Dominyka Gudauskaitė, Emilija Matulaitytė, Viltė Marija Pucaitė, Laura Vaitkevičiūtė.
 Režisierė Auksė Antulienė
Afišos autorė Kotryna Čičiūnaitė
 Trukmė 55 min. Bilieto kaina 5 Eur

Kiti renginiai