SUSITIKIMAS SU JONU KIRILIAUSKU

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) vyks susitikimas su istoriku, rašytoju, publicistu JONU KIRILIAUSKU. Kuršėniškis J. Kiriliauskas itin daug dėmesio skiria ir savo gimtajam Kuršėnų miestui. Parašęs tokias knygas kaip „Kuršėnų vyniotinio istorija“ (2018), „Visi keliai veda į Kuršėnus“ (2018), „Pamiršti nepamiršti Kuršėnų krašto dvarai“ (2020) ir kt. 2022 m. apdovanotas […]

Kur ir kada

Laikas ir data

17:00 - 18:00

Lokacija

Paroda
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) vyks susitikimas su istoriku, rašytoju, publicistu JONU KIRILIAUSKU.

Kuršėniškis J. Kiriliauskas itin daug dėmesio skiria ir savo gimtajam Kuršėnų miestui. Parašęs tokias knygas kaip „Kuršėnų vyniotinio istorija“ (2018), „Visi keliai veda į Kuršėnus“ (2018), „Pamiršti nepamiršti Kuršėnų krašto dvarai“ (2020) ir kt.

2022 m. apdovanotas Seimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukime Lietuvai“.

Kviečiame dalyvauti susitikime ir plačiau susipažinti su knygų autoriumi ir jo istoriniais literatūriniais tyrinėjimais!

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos tel. (8 41) 55 26 57.

Renginyje gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

Susitikimas organizuojamas įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą priemonę.„Susitikimų, renginių ciklas „Arčiau namų ir bibliotekos“.

Kiti renginiai