SUSITIKIMAS SU MARTYNU STARKUMI

Rugsėjo 19 d. (antradienį) 17 val. vyks susitikimas su Lietuvos keliautoju, TV laidų ir renginių vedėju, žurnalistu, skaitytojų pamėgtų knygų apie keliones autoriumi MARTYNU STARKUMI. Susitikimo vieta – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27). Renginys nemokamas. Daugiau informacijos tel. (8 41) 55 26 06. Renginyje gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama, […]

Kur ir kada

Laikas ir data

17:00 - 18:00

Lokacija

Kelionės
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Rugsėjo 19 d. (antradienį) 17 val. vyks susitikimas su Lietuvos keliautoju, TV laidų ir renginių vedėju, žurnalistu, skaitytojų pamėgtų knygų apie keliones autoriumi MARTYNU STARKUMI.

Susitikimo vieta – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27).

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos tel. (8 41) 55 26 06.

Renginyje gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

Susitikimas organizuojamas įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą priemonę „Susitikimų, renginių ciklas „Arčiau namų ir bibliotekos“.

Kiti renginiai