SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJA VIRGINIJA RIMKUVIENE

Balandžio 24 d. (pirmadienį) 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) vyks susitikimas su žurnaliste, rašytoja VIRGINIJA RIMKUVIENE. Virginija Rimkuvienė – knygos „Man 50. Ir aš dar gyva“ autorė. „Knyga „Man 50. Ir aš dar gyva“, kurioje rašoma apie brandaus amžiaus moterims kylančias problemas ir iššūkius, sulaukė didelio žiniasklaidos […]

Kur ir kada

Laikas ir data

17:00 - 18:00

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Balandžio 24 d. (pirmadienį) 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) vyks susitikimas su žurnaliste, rašytoja VIRGINIJA RIMKUVIENE.

Virginija Rimkuvienė – knygos „Man 50. Ir aš dar gyva“ autorė. „Knyga „Man 50. Ir aš dar gyva“, kurioje rašoma apie brandaus amžiaus moterims kylančias problemas ir iššūkius, sulaukė didelio žiniasklaidos susidomėjimo. Ši knyga pateko į 2020-ųjų metų „knygos.lt“ perkamiausių knygų 20-tuką.

V. Rimkuvienė taip pat yra ir Facebook grupės „Man 50. Ir aš dar gyva“ įkūrėja ir administratorė. Grupėje šiuo metu per 8 tūkst. narių.

Netrukus skaitytojus pasiek ir dar viena autorės knyga – „Jis vadina mane mama“. Tai autobiografinis romanas apie 15 metų trukusią vaiko globą. Šiuo metu knygos rankraštis ruošiamas leidybai (BALTO leidybos namai).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas.

Renginio metu bus fotografuojama.

Daugiau informacijos tel. (8 41) 55 26 06.

Susitikimas organizuojamas įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą priemonę „Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė 2023“.

Kiti renginiai