Trumpiausios nakties šventė JONINIŲ RITMU

Koks gi Joninių vakaras be muzikantų, ugnies ir žalumynų, todėl visus maloniai kviečiame prie Vaidilos skulptūros kartu praleisti trumpiausią vasaros naktį ir atrasti paslaptingąjį paparčio žiedą šventėje JONINIŲ RITMU. Gerą nuotaiką kurti padės Kretingos rajono ir Priekulės kultūros centrų kolektyvai bei grupė ILEX. Su apeigomis ir burtais supažindins Kretingos muziejaus etnografės Nijole ir Rasa bei […]

Kur ir kada

Laikas ir data

20:00 - 23:00

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Koks gi Joninių vakaras be muzikantų, ugnies ir žalumynų, todėl visus maloniai kviečiame prie Vaidilos skulptūros kartu praleisti trumpiausią vasaros naktį ir atrasti paslaptingąjį paparčio žiedą šventėje JONINIŲ RITMU. Gerą nuotaiką kurti padės Kretingos rajono ir Priekulės kultūros centrų kolektyvai bei grupė ILEX. Su apeigomis ir burtais supažindins Kretingos muziejaus etnografės Nijole ir Rasa bei renginio vedėjos Kristina ir Karolina, paparčio žiedą rasti padės gidė Diana.
 

Kiti renginiai