VAF’est 2023

VAF (Vilniaus Alaus Festivalis) – bene didžiausia Lietuvoje nepriklausoma craft gėrimų paroda, suburianti visus aludarius, craft kultūros entuziastus, pramogų sričių specialistus ir visus, besidominčius ar norinčius susipažinti su craft kultūra į dviejų dienų precedento neturintį renginį, sugrįžta! Nuo 2018-ųjų organizuojamas festivalis šiemet nustebins naujais dalyviais, pramogomis ir gourmet skoniais jau lapkričio 24-25 dienomis! Festivalio metu […]

Kur ir kada

Laikas ir data

18:00 - 22:00

Lokacija

Paroda
LOFTAS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

VAF (Vilniaus Alaus Festivalis) – bene didžiausia Lietuvoje nepriklausoma craft gėrimų paroda, suburianti visus aludarius, craft kultūros entuziastus, pramogų sričių specialistus ir visus, besidominčius ar norinčius susipažinti su craft kultūra į dviejų dienų precedento neturintį renginį, sugrįžta!

Nuo 2018-ųjų organizuojamas festivalis šiemet nustebins naujais dalyviais, pramogomis ir gourmet skoniais jau lapkričio 24-25 dienomis!

Festivalio metu nemokamai degustuosite daugiau nei 120 skirtingų gėrimų. Tų pačių ragauti neteks, penktadienį ir šeštadienį iš kranų bėgs skirtingi gėrimai!

Renginyje bendrausite su 30 bravorų aludariais, vadovais, atvykusiais iš 15 skirtingų pasaulio šalių!

Net 2000 lankytojų susiburs į nerealią atradimų fiestą!

Išalkusius nuodėmės vertu maistu kiemelyje lepins foodtruck’ai, o viduje paragausite ir įsigysite visko, nuo austrių iki rankų darbo šokoladų!

Kas laukia kiekvieno, įsigijusio bilietą:
Skirtingas gėrimų asortimentas penktadienį ir šeštadienį
Devynios galybės rūšių ragavimui
Ragaujate laisvai be papildomų mokesčių
Gurmaniškos maisto ir gėrimų degustacijos
Erdvės susitikimams, paskaitoms ir bravorų istorijoms
Foodtruck’ai, galvosūkiai, interaktyvios pramogos
VAF degustacinė taurė

Dalyvių sąrašai, programa ir naujienos: www.vafest.lt

Kiti renginiai