Virtualios realybės filmas „Angelų takais“

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ atvyksta į Trakus! Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko M. K. Čiurlionio paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį. Atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas keičia ir praturtina […]

Kur ir kada

Laikas ir data

10:00 - 19:00

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ atvyksta į Trakus!
Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko M. K. Čiurlionio paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“.
Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį. Atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas keičia ir praturtina aplinką, priartindamas ją prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.
„Įgyvendinant šią patirtį buvo svarbu ne tik perkelti paveikslus į virtualią realybę, bet ir perteikti emocinę pusę: pasiekti, kad žiūrovas patirtų tai, ką menininkas norėjo perduoti savo kūryba. Interaktyviai patirčiai sukurti panaudota net 60 paveikslų (žymiausi ir labiausiai pastebimi „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Angelas“, „Žinia“, „Saulė“…), kai kurių – tik fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. Bekuriant VR filmą, praleidžiant daug laiko ties menininko darbais niekada nebūdavo nuobodu ar sunku – pajusdavai teigiamos energijos antplūdį. „Ne veltui, pamačiusieji filmą sako: noriu grįžti, buvo gera“ – K. Buožytė ir V. Žukas.
Filmo seansai vyks vasario 14 d., 10–19 val. Trakų viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 69, Trakai.
Bilieto kaina – 15 Eur suaugusiems, 10 Eur senjorams ir moksleiviams.
Registracija el. p. [email protected] arba tel. 8 528 55461.
Įsigyti bilietus galėsite ir be registracijos, seanso dieną atvykę į biblioteką. Tačiau tokiu atveju gali tekti palaukti eilėje.
Filmo trukmė – 25 min.
Filmo režisierė – K. Buožytė
Filmo prodiuseris – V. Žukas
Organizatorius – VR Spot
Plačiau apie filmą: www.angelutakais.lt

Kiti renginiai