Ilonos Bakšės knygos „Haiku“ sutiktuvės

Balandžio 25 d. (antradienį) 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) vyks Ilonos Bakšės knygos „Haiku“ sutiktuvės. „Nepatikėsit, bet paskaičiavau ir pati nustebau – net 14 metų kaip vyną brandinau šią knygą širdyje. Kad tie, kas ragaus – pajustų šilumą ir pasiimtų saulėtų minčių puokštę į kelią“, – sako knygos […]

Kur ir kada

Laikas ir data

17:00 - 18:00

Lokacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Balandžio 25 d. (antradienį) 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) vyks Ilonos Bakšės knygos „Haiku“ sutiktuvės.

„Nepatikėsit, bet paskaičiavau ir pati nustebau – net 14 metų kaip vyną brandinau šią knygą širdyje. Kad tie, kas ragaus – pajustų šilumą ir pasiimtų saulėtų minčių puokštę į kelią“, – sako knygos autorė ir kviečia visus susitikti „Šaltinėlio“ bibliotekoje. Renginio metu sužinosite haiku rašymo stiliaus vingrybes, išgirsite naujų dar nespėjusių patekti į knygą haiku, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus autorei ir turėsite galimybę įsigyti knygą su autografu!

Ilona Bakšė – rašytoja, kūrybininkė, Youtube kanalo „ABC pilis“ įkūrėja, daugiau nei 200 edukacinių knygelių vaikams autorė, žurnalų mažiesiems „Nykštukas“ ir „Kutis“ sumanytoja bei emocinės sveikatos praktikų EFT ir Hooponopono mentorė.

Susitikim ir papuoškim pavasarį šiltų emocijų ir šviesių minčių spinduliais!

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos tel. (8 41) 52 50 08.

Renginyje gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

Kiti renginiai