VASAROS FONTANAS`23

Vasara Alytuje jau nebeįsivaizduojama be paties ryškiausio ir vasariškiausio renginio – VASAROS FONTANO. Praėjusiais metais sulaukęs itin didelio Jūsų susidomėjimo, šįkart žada pasiūlyti dar daugiau pramogų ir stipriai išaugusią programą. Scenoje išgirsime vieną sparčiausiai kylančių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų, kurio dainas jau žino visi, – Roką Yan. Koncertinėje vakaro programoje taip pat skambės Alytaus jaunimo […]

Kur ir kada

Laikas ir data

18:00 - 22:00

Lokacija

Vaikams
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Apie renginį

Vasara Alytuje jau nebeįsivaizduojama be paties ryškiausio ir vasariškiausio renginio – VASAROS FONTANO. Praėjusiais metais sulaukęs itin didelio Jūsų susidomėjimo, šįkart žada pasiūlyti dar daugiau pramogų ir stipriai išaugusią programą. Scenoje išgirsime vieną sparčiausiai kylančių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų, kurio dainas jau žino visi, – Roką Yan. Koncertinėje vakaro programoje taip pat skambės Alytaus jaunimo centro vokalinių studijų „Boružėlė“ ir „Šypsena“ jaunųjų atlikėjų dainos.

Geros nuotaikos dozę žada Alytaus jaunimo centro dramos studija „Skrajokliai“, kurių sukurtą miuziklą „Brėmeno muzikantai“ (pagal A. Giniočio libretą) išvysime VASAROS FONTANO programoje.

Vakaro pabaigoje Jūsų laukia KINAS VEŽA dovana – lietuviškai dubliuoto filmo visai šeimai „Tigro kelionė Himalajuose“ peržiūra. Filmas pakerės ne tik stulbinančiais Himalajų vaizdais, bet ir padovanos jaudinančią istoriją apie meilę, draugystę bei pagarbą gamtai. Vieną naktį našlaitis Balmanis netyčia pamato, kaip brakonieriai nušauna tigrę, o jos jauniklį įmeta į narvą, tikėdamiesi pelningai parduoti. Prisidengęs nakties tamsa berniukas išvaduoja tigriuką iš nelaisvės ir leidžiasi į ilgą, varginančią ir pavojų kupiną kelionę, kurios tikslas – aukštai kalnuose įsikūręs vienuolynas, dar žinomas „Tigro lizdo“ vardu, kuriame gyvenantys vienuoliai saugo, globoja ir rūpinasi nykstančiais galingaisiais tigrais.

Šventėje Jūsų taip pat laukia pagrindinis jos simbolis – putų fontanas. Tad nusiteikite šėlionėms ir maudynėms putų jūroje. Sausi rūbai persirengti tikrai pravers, nes putų žada būti dvigubai daugiau negu praėjusiais metais. Mažųjų šventės lankytojų laukia batutai, piešimas ant veidukų ir kiti žaidimai. Vyresnieji galės smagiai pasivaržyti Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paruoštose estafetėse ir įvairiose kitose rungtyse, savo taiklumą išbandyti veiksiančiame tire. Po gausybės veiklų galėsite pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais. O kad šventės prisiminimai išliktų ilgiau – juos išsaugoti padės fotobūdelė.

Smagus laikas kartu su gera kompanija, puikus koncertas ir daugybė pramogų po atviru dangumi – visa tai rasi VASAROS FONTANE!

 

RENGINYS NEMOKAMAS

Organizatoriai
Alytaus kultūros centras
Alytaus miesto savivaldybė

Pagrindinis renginio rėmėjas
AB KAUNO GRŪDAI

Partneriai
Kino teatras „Dainava“
Jurgiškių bendruomenė

Renginį finansuoja
Alytaus miesto savivaldybė
Lietuvos kino centras
Alytaus kultūros centras

Projektas „Tiltas į jaunąją bendruomenę“. Projektas finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse lėšomis.


* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.

Kiti renginiai